Jaroslav Stuchlík st.: "Je pěkné, když má klub svou paměť a je na svou historii hrdý.“

minireporty

Příspěvky

Tesařík pálil a Tygři padli

23. 12. 2011

Extraligoví hokejisté Zlína po reprezentační přestávce vyhráli i ve druhém zápase, když po divokém průběhu porazili trápící se Bílé Tygry z Liberce. Dvěma trefami se na triumfu podíle, zkušený obránce Tesařík. Více informací k zápasu i hlasy čtěte kliknutím na odkaz uvnitř článku.

Celý příspěvek | Rubrika: minireporty | Komentářů: 0

Drama se Slavii ukončil lišák Leška

23. 11. 2011

Extraligovým hokejistům Zlína nestačilo vedení 2:0 a 3:1, aby dosáhli proti pražské Slavii na tři body. Pokazili poslední třetinu a vše musel napravovat až v nájezdech Důras a dvěma góly Leška. Více informací a hlasů čtěte kliknutím na odkaz uvnitř článku.

Berani nedávají góly, ale vítězí

20. 11. 2011

Extraligoví hokejisté Zlína opět dokázali vyhrát na jedinný gól a podvanácté v řadě porazit Karlovy Vary. Museli se však obejít bez Čajánka a poté i bez Lešky. Více informací k zápasu čtěte kliknutím na odkazy uvnitř článku.

Berani se probrali, ale z krize venku ještě nejsou

5. 11. 2011

Konečně! Dočkali jsme se vážení. V první třetině předvedli hokejisté Zlína uragán, v dalších dvou udržovací hokej, který se v konečném důsledku nemusel sakra vyplatit. Více informací k zápasu i pozápasové ohlasy čtěte kliknutím na odkaz uvnitř článku.

Berani se osvobodili ze střelecké mizérie. Přesto padli

30. 10. 2011

Extraligoví hokejisté Zllína sice potřetí v řadě prohráli, ale proti Třinci získali alespoň bod za porážku v samostatných nájezdech. Berani však protrhli 190 minut trvající sériii bez vstřeleného gólu. Více čtěte kliknutím na odkazy uvnitř článku.

Berani střelecky mlčí ji 150 minut

27. 10. 2011

Dvě velké nuly svítí v kolonce v počtu vstřelených branek na posledních dvou výsledcích extraligových hokejistů Zlína s pražskou Slavií a na ledě Kladna. Více informací k zápasu Rytířů čtěte kliknutím na odkaz uvnitř článku.

Balaštík: Hamrlíkovy sekyry už nepočítám

23. 10. 2011

Neprosadil se. Někdejší kanonýr a kapitán extraligových hokejistů Zlína Jaroslav Balaštík se proti "svým" neprosadil a s Mladou Boleslaví odjel z Baťova města s prázdnou. Více informací k zápasu i pozápasové postřehy čtěte kliknutím na odkazy uvnitř článku.

Berani sebrali Slavii dva body ze zlatého podnosu

21. 10. 2011

Extraligoví hokejisté Zlína na ledě pražské Slavii dvakrát prohrávali. Poprvé již o dvě branky, přesto dokázali vyrovnat na průběžných 3:3. Poté se opět soupeř dostal do vedení ale Leška poslal zápas až do nájezdů, kde rozhodl Köhler a berani přivezli domů dva body.

Leška z "kanceláře" režíroval brněnskou popravu

18. 10. 2011

To byl souboj! Extraligoví hokejisté Zlína nastoupili proti svému bývalému kouči Zdeňku Venerovi a naložili mu na cestu zpět do Brna čtyři góly. Více informací i ohlasy aktérů čtěte kliknutím na odkazy uvnitř článku.

Berani přejeli Vítkovice v závěru

15. 10. 2011

To byl obrat hodný mistrů! Extraligoví hokejisté Zlína ve třetí třetině famozním obratem sebrali Vítkovicím naději na body. Více čtěte kliknutím na odkazy uvnitř článku. Nechybí ani dojmy jednoho z hrdinů pátečního večera Tomáše Sýkory.